Şarkıcı Albümleri
Şarkıcı İsimleri ve Albümleri, Tüm Şarkıcılar ve Tüm Albümleri. Tüm yerli sanatcı, grup ve şarkıcıların albümlerini, şarkı sözlerini, kliplerini bulabilirsiniz.En Son çıkan albümler ve klipler her zaman burada. Şarkı sözlerini okurken aynı anda videolarını da izleyebilirsiniz.

Biyografisi - Hayatı


Güncellenme, 21-04-21-21:30

Suat Suna, 26 Mayıs 1975 tarihinde ıstanbul'da doğdu. Saint Benoit Fransız Koleji´ni bitirdi. Daha sonra ı.ü Konservatuarı Keman Bölümü´nden mezun olan şarkıcı halen Maltepe üniversitesi ıletişim Fakültesi'nde öğrenim görmektedir. 

 

Suna profesyonel müzik yaşamına 1993 yılında başladı. Suat Suna 1993´de Pop Show yarışmasında 1, 2 ve 4.´lük, 1992´de Beyaz Güvercin şarkı Yarışmasında 2´ncilik, 1993´de ıstanbul 4´ncülük ve Milliyet Gazetesi´nin Liselerarası müzik yarışmalarında çok sayıda birincilik kazandı. şimdiye kadar sözü ve müziği kendisine ait olan 75 şarkıya imza attı.

 

Bu şarkılardan bazıları Asya, Yıldız Tilbe, Fatih Erkoç, Hülya Avşar, Aşkın Nur Yengi başta olmak üzere bir çok sanatçı tarafından seslendirildi. Suat Suna 6´ncı albümü olan 'Yolun Açık Olsun'un yapımını kendi stüdyosunda gerçekleştirdi ve albümde yer alan şarkıların söz ve müzikleri ile düzenlemelerinin tamamını kendisi yaptı.
 
Aktiviteleri

Güncellenme, 20-04-21-22:30

Perst unmnisode fertaserkertase
Aenean nonumauris hasellus portusci miums
penatib magnis dis parturient montes lauda iuotame
rem aperiam eaqea quae abnritatis et quasi.